היי חברים

הפעם ארצה לעדכן כי בימים אלו אני מקליט קורס חדש שמתאים למי שעבר קורס אופציות בסיסי אצלי אשר עוסק באסטרטגיות שכוללות גם כתיבה של אופציות קול או פוט על מניות בשוק האמריקאי .

האסטרטגיות שאתייחס אליהן בקורס רלוונטיות לכל מצב שוק  :  ירידה עלייה דשדוש .

במידה והנ”ל סינית עבורכם אל דאגה הכול יעבור הפשטה עד רמת המקסימום כפי שאני נוהג לעשות בכל קורס שלי .

לכתיבת אופציות ישנן יתרונות רבים וגם חסרונות רבים ולכן חשוב להבין היטב באילו אסטרטגיות יש לסחור וכיצד לייצר כמה שיותר בהתאם לגודל החשבון שברשותכם .

כתיבת אופציות שקולה לחברת ביטוח שאתם רוכשים את הביטוח ממנה . הכותב במקרה הזה הוא חברת הביטוח והקונה הוא רוכש האופציות .

אם בקניית אופציות אתם משלמים פרמיה ומקבלים את הזכות אך לא את החובה לרכוש מניות בסטרייק מסוים שבחרתם ולהנות מההפרש במחיר הפרמיות . בכתיבת אופציות אתם בעצם מקבלים פרמיה וזוכים להשאיר אותה אצלכם במידה ולא התקיים התרחיש שעליו כתבתם . לדוגמא החלטתם שמניה אמורה לעלות אז אתם מחליטים לכתוב אופציית פוט על מחיר מסוים . במידה והמניה לא ירדה למחיר הזה אתם זוכים להשאיר את הפרמיה שקיבלתם .

במצבים מסויימים כפי שאני מלמד בקורס הבסיסי יש יתרון לרכוש אופציות קול או פוט . ובמצבים אחרים יש יתרון לכתוב אופציות פוט או קול .

הקורס מתאים במיוחד למי שרוצה לייצר הכנסה נוספת מהשוק ולא רוצה להיות יותר מדי מול המסכים .

הקורס המוקלט יכלול 5 שיעורים בני שעה וחצי כל אחד . כאשר בסופם תוכלו לשמור את ההקלטות ללא זמן מוגבל כך שתוכלו לחזור על החומר כמה שרק תרצו .

הקורס יכלול דוגמאות הלכה למעשה במערכת המסחר של אינטרקטיב ברוקרס בו אציג כיצד יש להכניס את הפקודות כך שלא תתבלבלו לרגע .

INTERACTIVE BROKERS

הקורס יתמקד באסטרטגיה ספציפית שמתאימה גם למשקיעים וגם לסוחרים ונהנית מאחוזי הצלחה גבוהים במיוחד מבדיקה לאחור של טריידים באסטרטגיה זו . לצורך מימוש האסטרטגיה כל מה שתצטרכו הוא חשבון מסחר בברוקר אמריקאי וזוג אוזניים במצב תקין 🙂 .

עלות הקורס תעמוד על 1800 ש”ח במקום 2500 ש”ח  עד סוף החודש  .

כאשר במידה ויש מביניכם שלא עשה את הקורס הבסיסי שלי על אופציות , אני מקיים מבצע למכירת שני הקורסים ב3500 ש”ח במקום 4500 ש”ח .

המחירים כולל מע”מ .

אני יכול להבטיח לכם שבסוף שני הקורסים האלו אתם תבינו הרבה יותר על שוק האופציות ותוכלו לסחור ולהשקיע בהן באיזה גודל של חשבון שיש לכם . מחשבון קטן של כמה אלפי דולרים בודדים ועד מאות רבות של אלפי דולרים .

במידה והנ”ל רלוונטי אתם מוזמנים לשלוח לי הודעה בעמוד צור קשר על מנת לשריין את המחיר הנוכחי .

מוטי כהן

שמי מוטי כהן – רבים מכירים אותי מחברת בורסה גרף מבית קו מנחה בע"מ לה אני נותן שירותי תוכן מקצועיים מזה 3 שנים . מעבר לעובדה כי הני סוחר מקצועי ומתקיים בעיקר מהמסחר כהכנסה עיקרית אני עוסק במגוון פעילויות שקשורות לשוק ההון ואלו הן בקצרה : ניתוח חברות על בסיס ניתוח טכני וכלכלי לגופים מוסדיים. הכשרת סוחרים ומשקיעים מדרגת מתחילים ועד מתקדמים. הנחיית סדנאות למשקיעים בנושאים פיננסים ועד קבלת החלטות. הכנת אנליזות עבור חברות ייעוץ בארץ ובארה"ב. ייעוץ לחברות מסחר אוטומטי על בסיס הידע שרכשתי במרוצת השנים.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן