היי חברים

הפעם במאמר ארצה להציג לכם איך נראה אימון אישי אפקטיבי לטעמי ומדוע אני בטוח ביטחון מלא שהדרך שאני מעביר לסוחרים היא הנכונה ביותר . כל מי שעבר אימון סוחרים יכול לעמוד על הדקויות שבין אימון אישי אפקטיבי לבין אימון לא אפקטיבי . הרבה פעם מדובר בכימיה בלבד בין המאמן למתאמן . לדעתי מדובר בהרבה יותר מרק כימיה . צריכה להיות ההבנה שתהליך של אימון הוא תהליך קשה ומפרך אבל טומן בתוכו סגולות שקשה עד מאוד להעביר בקבוצה גדולה ולא רק בגלל חלוקת קשב וכו .

אימון סוחרים אישי לא נועד להיות ארוך . אימון אישי נועד להיות אפקטיבי ויעיל .

אימון סוחרים אישי

הפניות שאני מקבל באתר מגיעות בעיקר מפה לאוזן וממעקבים ארוכים של לקוחות שנחשפו אליי במדיות השונות אם זה דרך ביזפורטל ואם זה דרך ערוץ היוטיוב וכמובן באתר האינטרנט שלי .

רוב רובם המוחלט של האנשים מגיע עם רקע כלשהו בשוק ההון ודבר אחד שבולט במיוחד . חוסר הצלחה . חוסר הצלחה משווע . כישלון . אבל רגע לפני שמוותרים לגמרי הם מחליטים לפנות לגלגל הצלה .

תוכנית אימון אישי מתחילה בשיחת טלפון בת 15-20 דקות בה אני שואל שאלות מנחות שעיקרן נועד לבחון את המצב הנוכחי . להשיג תיאום ציפיות בסיסי ולאחר מכן להציג את התוכנית מבחינת לוח זמנים ועלות כמובן .

למי שתוהה מהי העלות אגב אז אין אצלי סודות . מדובר על 350 ש”ח לשעה . וכאשר לוקחים 10 שעות ומעלה המחיר יורד ל300 ש”ח לשעה . למי שתוהה למה אין מחיר באנדל קבוע אז הסיבה היא כימיה . אם התחברתם לגישה בסשן הראשוני ממשיכים הלאה . בכל מקרה אתם תקבלו סשן שיספק לכם יותר מכל סשן אחר .

למי שחושב שזה יקר . שיתרגם את זה לדולרים . ויחשוב על כל טעות שביצע וכמה היא עלתה לו…

לאחר השיחה ובמידה ואנשים מוצאים לנכון לשכור את שירותיי אנו קובעים סשן ראשון של שעתיים במפגש אצלי במשרד או אונליין דרך המחשב באמצעות לינק שאני שולח בו ניתן לשתף את המסך ולדבר במיקרופון .

את הסשן הזה אני מחלק ל4 חלקים עיקריים :

  • המצב הקיים – קבלת החלטות
  • פערים מקצועיים
  • בניית זהות choose your destiny
  • שיטה חדשה – הטמעה

הנחת העבודה המרכזית שאני שב וחוזר אליה היא שבכדי לבנות בניין יציב יש להרוס את הבניין הקודם ולבנות יסודות . כל שיפוץ או תיקון לא יעזור ולא יספק שום תועלת בעתיד .

בסשן הראשוני אני נכנס לעומקם של דברים בהשגת המבנה האישיותי של הסוחר . שואל שאלות אישיות . נכנס לעומקם של דברים ומנסה לייצר משהו ברור על אישיות הסוחר ועל הדרך לבנות אמון .

בהרבה מהמקרים טעויות שחוזרות על עצמן נובעות מהזנחה של בעיות גדולות יותר . איני פסיכולוג אך מניסיוני הרב עם סוחרים אני יכול להעיר הערות בונות שתואמות מסלול מסחר של ממש . קל זה לא .

לאחר שבנינו מבנה אישיותי . מתחילים להבין איך מתקבלות החלטות עד כה . המטרה היא למקד את האימון במה שצריך לטפל בו במיידית ולאחר מכן מתפנים לחלק הקל ביותר באימון מסחר . והוא המסחר .

בסוף הסשן הראשון אני מעביר אסטרטגיה פשוטה . כזו שאין לה שלבים . אין לה מתחילים ואין לה מתקדמים ואין לה שום אלמנט מסובך . בסוף האסטרטגיה הסוחר מקבל משימה . רק במידה והוא עומד בה אנחנו קובעים סשן נוסף .

אני לא עובד על כמויות . והאמת גם לא ממש מעניין אותי להעביר עשרות סשנים בחודש . אימון סוחרים אישי מספק לי יותר מכסף , הוא מספק לי סיפוק שדברים שעברתי אני מצליח להעביר לאחרים .

אם התחברתם לנאמר ואתם רואים לנכון לשפר את יכולות המסחר שלכם ואת התוצאות שלכם לאורך השנים . צרו איתי קשר בעמוד זה .

סופש נעים לכולם

מוטי כהן

שמי מוטי כהן – רבים מכירים אותי מחברת בורסה גרף מבית קו מנחה בע"מ לה אני נותן שירותי תוכן מקצועיים מזה 3 שנים . מעבר לעובדה כי הני סוחר מקצועי ומתקיים בעיקר מהמסחר כהכנסה עיקרית אני עוסק במגוון פעילויות שקשורות לשוק ההון ואלו הן בקצרה : ניתוח חברות על בסיס ניתוח טכני וכלכלי לגופים מוסדיים. הכשרת סוחרים ומשקיעים מדרגת מתחילים ועד מתקדמים. הנחיית סדנאות למשקיעים בנושאים פיננסים ועד קבלת החלטות. הכנת אנליזות עבור חברות ייעוץ בארץ ובארה"ב. ייעוץ לחברות מסחר אוטומטי על בסיס הידע שרכשתי במרוצת השנים.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן