היי חברים

השבועות האחרונים היו עמוסים וכנראה שימשיכו בעומס של עשייה חדשה . כפי שכבר ציינתי בפוסטים קודמים אני עובד על מיזם חדש שנועד לעזור באמת לסוחרים ומשקיעים ממקום שאף אחד עדיין לא ניסה לעזור . בנוסף אני ממשיך בעשייה היומיומית של מסחר ברמה האישית ולימודים , הן לעצמי כי אני באמת לומד כל שבוע משהו חדש , והן לאחרים שזוהי פרנסתי השנייה ומגישתי לחיים כי אדם שיודע צריך ליידע אחרים .

כששומעים על יזמים בד”כ מדמיינים את האקזיט . את הלקוחות והכסף והכתבות והפרסום והחבר’ה וניו יורק ואמריקה ועוד . אני יכול לומר לכם שלא רק שזה רחוק מזה . זה ממש רחוק מזה . מלא קשיים ומלא תהפוכות אבל מלא אהבה וצורך אמיתי של ממש לעזור לאחרים לפתור את הבעיות האקוטיות שמפרידות בינם לבין התוצאות הרצויות .

אבל זה עוד רחוק ואנחנו עובדים על זה במרץ רב אני והצוות שמסביבי שעובד על המוצר . ועד אז אני אמשיך לעדכן אתכם בפרטים . אבל עכשיו אני רוצה לנצל את המאמר לפנייה אישית וקבוצתית כלפי מי שפותח את המיילים והמאמרים שלי .

 

כסף זה לא הכול בחיים

 

מסחר יומי או סווינג או השקעות ערך או סטארטאפ לא יביאו לכם עושר . אתם שם בעצמכם תביאו עושר . והעושר הכי גדול זה האושר שלכם . אל תצללו למסחר והשקעות כל היום . תצאו החוצה תשמעו מוזיקה תאכלו טוב . מדי פעם תעשו ספורט ובעיקר תעשו טוב . לעצמכם ולסביבה שלכם . בד”כ כשעושים דברים בכוח ומאלצים את עצמכם לעשות דברים , ככה הם גם נראים . קשים ומקשים .

אני כבר הספקתי להבין בחיים ש “הכל יכול לקרות אין כיוון לרוח המרחב פתוח האופק לא נגמר” וכן זה שיר של נינט למי שעוקב אחריי , אני מאוד אוהב את נינט מהסיבה הפשוטה . היא נולדה בשדרות . היא תויגה לז’אנר מסוים . אבל זה לא הספיק לה . היא רצתה להיות אדם אחר . אישיות שונה ומגוונת . ובעיקר להיות מאושרת .

רק טבעי שנסיים את המאמר עם השיר המדובר .

מוטי כהן

שמי מוטי כהן – רבים מכירים אותי מחברת בורסה גרף מבית קו מנחה בע"מ לה אני נותן שירותי תוכן מקצועיים מזה 3 שנים . מעבר לעובדה כי הני סוחר מקצועי ומתקיים בעיקר מהמסחר כהכנסה עיקרית אני עוסק במגוון פעילויות שקשורות לשוק ההון ואלו הן בקצרה : ניתוח חברות על בסיס ניתוח טכני וכלכלי לגופים מוסדיים. הכשרת סוחרים ומשקיעים מדרגת מתחילים ועד מתקדמים. הנחיית סדנאות למשקיעים בנושאים פיננסים ועד קבלת החלטות. הכנת אנליזות עבור חברות ייעוץ בארץ ובארה"ב. ייעוץ לחברות מסחר אוטומטי על בסיס הידע שרכשתי במרוצת השנים.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן