היי חברים

אמש סיימתי קורס ניהול תיק השקעות בישראל וארה”ב . עברנו על מלא נושאים בקורס הזה ובסופו של דבר כל אחד ממשתתפי הקורס יצא עם 3 תיקים מסודרים לפי פרופיל סיכון לבחירתו .

בסיום הקורס תהיתי האם באמת משתתפי הקורס השכילו והצליחו לצאת עם תוכן מועיל וקיבלתי התחושה שכן . כך שאת שלי אני כבר עשיתי .

הקורס מנה 10 מפגשים כאשר העיקרון שהנחה אותי בקורס הזה ובכלל הקורסים שאני מעביר . אף פעם לא לסטות מהמטרה . להתייחס ולהתמקד בעיקר ולהתעלם מהתפל .

ניהול תיק השקעות בעידן של היום ברמות מחירים גבוהות הוא אתגר לא קטן . אבל אם מפזרים נכון . מנהלים סיכונים ובוחרים להשקיע בסקטורים , עסקים והגנות חכמות , יכולים להשיג יותר ממה שמציעים הבנקים ובתי ההשקעות .

ניהול תיק השקעות

השיטה הייחודית שנלמדת בקורס הזה מציגה דברים פשוטים אך עדכניים . שיטה שמאפשרת לנהל תיק ולתחזק אותו בפחות משעה בחודש .

להפסיק לשלם הון על קורסים והכשרות . להפסיק לשלם לחברת ניהול תיקים אחוזים בלי קשר לביצועים . להפסיק להיות פרייארים .

אני מצרף את הקלטת השיעור הראשון מהקורס הזה . תקשיבו לרוח הדברים . אם מצאתם עניין ותרצו לרכוש את כלל הקלטות הקורס בשילוב מצגת הקורס ו3 התיקים לקנייה מיידית צרו עמי קשר .

המחיר אף פעם לא סוד . 1500 ש”ח כאשר הייחודיות למי שרוכש את הקורס ישירות דרכי יקבל שעה אחד על אחד בשווי 400 ש”ח לשאלות חופשיות על השקעות ומסחר .

זה הסיליבוס לקורס הייחודי הזה . 

במידה ויש אנשים שיהיו מעוניינים לרכוש את הקלטות הקורס .  ניתן לפנות אליי בעמוד צור קשר 

בהצלחה לכולנו

מוטי כהן

שמי מוטי כהן – רבים מכירים אותי מחברת בורסה גרף מבית קו מנחה בע"מ לה אני נותן שירותי תוכן מקצועיים מזה 3 שנים . מעבר לעובדה כי הני סוחר מקצועי ומתקיים בעיקר מהמסחר כהכנסה עיקרית אני עוסק במגוון פעילויות שקשורות לשוק ההון ואלו הן בקצרה : ניתוח חברות על בסיס ניתוח טכני וכלכלי לגופים מוסדיים. הכשרת סוחרים ומשקיעים מדרגת מתחילים ועד מתקדמים. הנחיית סדנאות למשקיעים בנושאים פיננסים ועד קבלת החלטות. הכנת אנליזות עבור חברות ייעוץ בארץ ובארה"ב. ייעוץ לחברות מסחר אוטומטי על בסיס הידע שרכשתי במרוצת השנים.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן