היי חברים

ביום ראשון שעבר קיימתי מפגש משקיעים מיוחד שעסק בהשקעה בנדלן ללא רכישה של סנטימטר אחד של שטח נדלני . במהלך השנים שאני כותב ומרצה אני מדבר על אחת על התחום הזה וחשבתי שיהיה נכון לחשוף את המשקיעים שעדיין לא נחשפו לאפשרויות ששוק ההון מאפשר היום לאנשים לגוון את תיק ההשקעות שלהם . בתום המפגש הבטחתי לכל מי שרכש אצלי קורס השקעות ערך טבלה של תעודות סל אמריקאיות שעוסקות בתחום הריט ומומלצות בעיניי למי שמחפש חשיפה לשוק הנדלן בארה”ב ובעולם כולו .

השקעה בנדלן

מקובל בעיני הרבה מאוד משקיעים שאוסף של תעודות סל או ניירות ספציפים הן ערובה להצלחה משמעותית . כאשר הצלחה בשוק ההון היא הכאת מדדי הייחוס . אם עסקינן בנדלן אז רצוי כי מדד הנדלן יהיה מדד הייחוס .  צירפתי כאן את טבלת תעודות הסל המומלצות בעיניי וסידרתי אותן לפי סימבול . תיאור התעודה . דמי הניהול באחוזים ותשואת הדיבידנד באחוזים .

דיבידנד דמי ניהול נכס בסיס סימבול
4.45% 0.12 מאגד ריטים VNQ
5.10% 0.14ֵ מאגד ריטים גלובלי REET
4.73% 0.48% ריט למגורים REZ
3.95% 0.35% 25 הריטים הכי גדולים ICF
4.14% 0.44% עוקבת אחרי הדאו ג’ונס ריט IYR
7.10% 0.41% ריט משכנתאות MORT
6.91% 0.35% ריט דיבידנד הכי גדול KBWY
10.40% 0.79% ריט דרום אמריקה LARE

הנתון היותר משמעותי שמשקיעים מפספסים פעם אחר פעם הוא כלל לא הטבלה הזו ואוסף הניירות כי אם המשקל של תעודה כזו מסך הרכיב המנייתי בתיק . ממחקרים רבים נקבע כי אחוז החשיפה ויתרה מזאת אחוז החשיפה שנשמר עם השנים הוא זה שקבע את תוחלת התיק . ואת סיכויי ההצלחה של התיק להכות את מדדי הייחוס .

המשקלים לכל תעודה ותעודה מטבלת תעודות הריט נשלחו ללקוחות שרכשו את קורס השקעות הערך ויודעים היום כיצד לנהל סיכונים בהשקעות ארוכות . הם גם יודעים להתאים את רמת הסיכון שלהם לציפיות שלהם לתשואה והם גם יודעים איזה ניירות ומניות להתמקד בהן כי הם קיבלו בתום הקורס 3 תיקים מסודרים ומלאים לפי משקלים ולפי פרופיל סיכון : סולידי . בינוני . גבוה .

בנוסף בקורס אני מלמד שיטה פשוטה ( לא מדע מסובך ) איך לנהל את תיק ההשקעות בלי להסתכל על גרף אחד בלבד . מבלי לשים התראות והכי חשוב בלי כאבי ראש .

יד על הלב . עם כמה הכשרות שעברתם אתם יכולים להגיד שיצאתם עם ערך אמיתי . משהו שאתם יכולים להגיד – יש לי תיק השקעות פעיל שעובד בשבילי .

את מי שזה מעניין אותו ורוצה לרכוש את הקלטות קורס השקעות הערך שלי – מוזמן להשאיר הודעה בעמוד צור קשר ולקבל את המחיר המיוחד שלנו באתר שכולל גם פגישה אישית בת שעה להתאמת התיק לפרופיל האישי שלכם .

בהצלחה לכולנו והמשך שנת השקעות משגשגת !

מוטי כהן

שמי מוטי כהן – רבים מכירים אותי מחברת בורסה גרף מבית קו מנחה בע"מ לה אני נותן שירותי תוכן מקצועיים מזה 3 שנים . מעבר לעובדה כי הני סוחר מקצועי ומתקיים בעיקר מהמסחר כהכנסה עיקרית אני עוסק במגוון פעילויות שקשורות לשוק ההון ואלו הן בקצרה : ניתוח חברות על בסיס ניתוח טכני וכלכלי לגופים מוסדיים. הכשרת סוחרים ומשקיעים מדרגת מתחילים ועד מתקדמים. הנחיית סדנאות למשקיעים בנושאים פיננסים ועד קבלת החלטות. הכנת אנליזות עבור חברות ייעוץ בארץ ובארה"ב. ייעוץ לחברות מסחר אוטומטי על בסיס הידע שרכשתי במרוצת השנים.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן