היי חברים

בטור השבועי שלי בביזפורטל אני כותב לאחרונה על חברות ענק במועדון של 100 מיליארד ומעלה שנמצאות בצומת דרכים כל אחד בתחומה וצריכות להגיב לרחשי השוק . מצבים שכאלו בוחנים את הנהלת החברה ועמידותה בהתאם לאתגרים הרבים שמציב לה השוק שלה .

השקעות ערך בארה"ב

 

במאמר שכתבתי על UPS ענקית השילוח האמריקאית הצגתי את היתרונות היחסיים שלה וכיצד היא רואה את תחום המכירות באינטרנט כאחד מזרזי הצמיחה העתידיים שלה . וחשוב לציין כי מדובר רק באחד מזרזי הצמיחה שלה .

http://www.bizportal.co.il/marketopionion/news/article/595889

במאמר שכתבתי על אנבידיה התייחסתי לאיך חברה רואה את הנולד בתחום כה תחרותי ונפיץ כמו הטכנולוגיה . התייחסתי במאמר גם לגבי העתיד ולגבי התוכניות שלה ליצר עוד מאותם תחומים בהם היא בחרה להתמקד .

http://www.bizportal.co.il/marketopionion/news/article/580239http://

ובמאמר האחרון שהעלתי התייחסתי לקוקה קולה ענקית המשקאות הקלים כיצד היא מתמודדת עם הדור הבריא . ומה היא עושה וצריכה להמשיך לעשות על מנת לשמור על נתח השוק ועל המותג של חברת המשקאות הגדולה ביותר בעולם .

http://www.bizportal.co.il/marketopionion/news/article/599101

אני מזמין אתכם להירשם לאתר ולקבל עדכונים בכל פעם שיוצא מאמר חדש . אני חושב שדווקא ששווקי המניות נסחרים ברמות גבוהות יש צורך מתמיד להסתכל על חברות שמספקות ערך בתמורה לאחזקה במניות שלהן . כל אחת והערך שלה . אנבידיה בקיצון לעומת קוקה קולה .

כל אחד ואופיו . כל אחד ובחירותיו .

נקנח בשיר שאני מת על המילים שלו  של שלום חנוך

מוטי כהן

שמי מוטי כהן – רבים מכירים אותי מחברת בורסה גרף מבית קו מנחה בע"מ לה אני נותן שירותי תוכן מקצועיים מזה 3 שנים . מעבר לעובדה כי הני סוחר מקצועי ומתקיים בעיקר מהמסחר כהכנסה עיקרית אני עוסק במגוון פעילויות שקשורות לשוק ההון ואלו הן בקצרה : ניתוח חברות על בסיס ניתוח טכני וכלכלי לגופים מוסדיים. הכשרת סוחרים ומשקיעים מדרגת מתחילים ועד מתקדמים. הנחיית סדנאות למשקיעים בנושאים פיננסים ועד קבלת החלטות. הכנת אנליזות עבור חברות ייעוץ בארץ ובארה"ב. ייעוץ לחברות מסחר אוטומטי על בסיס הידע שרכשתי במרוצת השנים.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן