היי חברים

לרגל השנה העברית החדשה שבפתח אני מצרף לכם סרטון שלי אישית הוא חשוב מאוד ולא רק בגלל מותו של האיש היקר נשיא מדינת ישראל התשיעי שמעון פרס ז”ל אלא בעיקר בגלל התוכן הכה רלוונטי לדברים שאני חושב עליהם ומבצע אותם מדי יום ושעה ורלוונטים לכם במיוחד .

במשפט הראשון של שמעון פרס הוא אומר שהעבר לא רלוונטי כי טעויות נעשו . העתיד הוא הרלוונטי – אני הפסקתי מזמן להתייחס לטעויות או החלטות נכונות שעשיתי בעבר . אני מסתכל על מה שאעשה . בין אם אצליח או לא .
 
נסו לצאת מהבועה הסטטית והשופטת על סמך דברים שעשיתם בעבר . תיפתחו לעתיד שפתוח בפניכם בצורה מלאה .
 
הייתי שם בקהל בשעה ששמעון היקר דיבר ..ואני מרגיש את המילים עומדות ונושמות גם עכשיו . 

והנה לכם משהו אישי ממני שקשור לשנה החדשה שתבוא :

אתה חי מספיק זמן בשביל לחוות את הבעיה מכל צד אפשרי . מאפיין אותה חי אותה ונושם אותה . ואז מגיע הרגע הזה . הרגע הזה שאתה מחויב לפתור אותה . קודם לעצמך אבל בעיקר בשביל עוד אנשים קרובים ורחוקים שחווים את אותה בעיה בדיוק .

הרגע הזה קרוב..ואני אעדכן אתכם בתהליך כשהזמן יגיד .

 

ובהזדמנות זו אאחל לכולכם שנה טובה חברים . תמשיכו להתמקד בעיקר ולצמצם משאבים על התפל .

שאו את ברכת האהבה , הומור ורווחה , ולא לשכוח לשתות מים .

מוטי כהן

שמי מוטי כהן – רבים מכירים אותי מחברת בורסה גרף מבית קו מנחה בע"מ לה אני נותן שירותי תוכן מקצועיים מזה 3 שנים . מעבר לעובדה כי הני סוחר מקצועי ומתקיים בעיקר מהמסחר כהכנסה עיקרית אני עוסק במגוון פעילויות שקשורות לשוק ההון ואלו הן בקצרה : ניתוח חברות על בסיס ניתוח טכני וכלכלי לגופים מוסדיים. הכשרת סוחרים ומשקיעים מדרגת מתחילים ועד מתקדמים. הנחיית סדנאות למשקיעים בנושאים פיננסים ועד קבלת החלטות. הכנת אנליזות עבור חברות ייעוץ בארץ ובארה"ב. ייעוץ לחברות מסחר אוטומטי על בסיס הידע שרכשתי במרוצת השנים.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן