היי חברים

על תוכן המאמר הזה התלבטתי רבות אם לפרסם או לא אבל אני מרגיש שאני חייב להוציא את זה בשביל הסוחרים שאני מאמן ובעיקר בשביל עצמי כי כל דבר שאני עושה אני קודם כל עושה בשביל עצמי ומעודד את עצמי ואת סובבי ללכת עם הלב .
ילדותי התחלקה לשניים . מגיל צעיר הוריי החליטו עבורי שאני צריך ללמוד בבית ספר דתי בשביל הערכים כנראה וגם בגלל שהם עצמם “נשלחו” לבית ספר דתי . כשהגעתי הביתה חייתי בדיוק הפוך . לא מצוות לא תפילות ולא שבת  .
למעשה חייתי חיים כפולים  שבהם האמונה הייתה כלי משחק בו הייתי משתמש בבית הספר הכי שאפשר ואפילו קיבלתי אני זוכר את מתפלל השכבה … ובזמן שחזרתי הביתה הורדתי את התחפושת והייתי מי שאני..למעט מקרה אחד..
יום אחד בגיל 8 בחופש הגדול 3 חברים מבית הספר עלו אליי הביתה ודפקו בדלת כדי להזמין אותי לשחק איתם כדורגל . בגלל שהם היו שייכים לחיים מהצד של בית הספר מיהרתי לחפש את הכיפה כדי שלא יהיה מצב חלילה בו יעלו עליי שאני חי חיים כפולים .
לא מצאתי את הכיפה וביקשתי מאחי שיגיד להם שאני לא בבית.. כמובן שמיררתי בבכי והייתי בדיכאון לשבוע שאחרי .
עבורי היה זה רגע טראומטי למדי . רגע אחד בו החיים הכפולים שלי נשברים ונוצר קרע . פתאום סל האמונות שלי מתפתל ומרגיש את המשמעויות של חיים עם משמעויות כפולות .
כן הייתי בן 8 . והדבר המרתק הוא שאני לא זוכר דבר מילדותי עד גיל 14 . לא טיולים שנתיים לא מפגשים חברתיים לא חגים ולא מפגש משפחות . אני לא זוכר דבר למעט הסיטואציה הספציפית הזו .
לא אלאה אתכם בהמשך במיוחד בכל הקשור לאמונותיי  אבל אם יש משהו שלמדתי על המקרה הזה בעזרת המטפלת שלי 25 שנה אחרי . הוא שאירועים כאלה מעצבים אישיות ולא מהצד החיובי . הם מעודדים הסתרה ומופנמות . וגורמים לכל מיני אפקטיי פרפר שנוצרים בכל מיני סיטואציות : אתגרים . בריחות . חששות . רגשות .
הם גם יוצרים דברים חיוביים . מעין זיכרון אחד גדול ומשמעותי שאתה תעשה הכול כדי לא לחזור על התוצאה הדומה .
אני הרבה יותר שלם עם עצמי ועם השברים שלי . עם הזכרונות הטובים והפחות טובים . אני אדם שלם עם הטוב והרע .

ולכן אני פונה אלייך או אליך . אם יש משהו שמפריע לכם תעשו עם זה משהו . אל תתנו לזה לזרום להישכח ולחזור אליכם בבומרנג .

אם יש לכם משהו שבוער בכם אל תתנו לו לשרוף אתכם מבפנים , עשו איתו משהו .

המשימה הכי גדולה בחייכם היא להשלים עם עצמכם וליצור אנשים שלמים ללא מורא וללא חשש .

הצלחה בכל דבר שתעשו מסחר השקעות ספורט עסקים כל דבר . תלויה הרבה מאוד ביכולת שלכם להגיש את עצמכם בצורה הכי כנה שיש . להתאים את המטרות והיעדים למה שאתם באמת רוצים ולא מה שאתם חושבים שאתם רוצים .

נקנח בשיר כהרגלנו והפעם עידן עמדי הירושלמי עם שיר מקסים שאני ממליץ לכם להתמקד בבית האחרון

מוטי כהן

שמי מוטי כהן – רבים מכירים אותי מחברת בורסה גרף מבית קו מנחה בע"מ לה אני נותן שירותי תוכן מקצועיים מזה 3 שנים . מעבר לעובדה כי הני סוחר מקצועי ומתקיים בעיקר מהמסחר כהכנסה עיקרית אני עוסק במגוון פעילויות שקשורות לשוק ההון ואלו הן בקצרה : ניתוח חברות על בסיס ניתוח טכני וכלכלי לגופים מוסדיים. הכשרת סוחרים ומשקיעים מדרגת מתחילים ועד מתקדמים. הנחיית סדנאות למשקיעים בנושאים פיננסים ועד קבלת החלטות. הכנת אנליזות עבור חברות ייעוץ בארץ ובארה"ב. ייעוץ לחברות מסחר אוטומטי על בסיס הידע שרכשתי במרוצת השנים.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן