היי חברים

במאמר הקרוב ארצה להציג גרפים של מניות מומלצות למעקב צמוד שנמצאות אצלי שכל אחת מאפשרת כניסה למי שסבלני לעקוב ולבצע בהתאם לשיקול דעתו . הנחת העבודה שלי היא שיש נכסים שלא צריך לעשות הרבה בשביל להחליט אם להכנס אליהן לשורט או ללונג . הכול בהתאם למחקר פשוט שאני מלמד בהשקעות ערך וכמובן במחקר בסיסי בניתוח הטכני . הפעם ארצה לספק בעיקר את החלק השני שהוא הניתוח הטכני .

טבע  סימבול TEVA

נתחיל עם טבע עם תעלה ארוכה ארוכה בגרף חודשי שנשברה לה . המניה נסחרת באזור טכני שסביר שממנו תגיע תמיכה שם יש לא מעט אחוזים בקנה אך ברמת סיכון גבוהה . המבחן האמיתי יחכה למניה ב40 דולר למניה . שם במידה ולא נראה שינוי אמיתי במספרים שהחברה תציג בדוחות נקבל הזדמנות לשורט .

טבע

אלרגן סימבול AGN

המניה הבאה קשורה במידה מה לטבע והיא אלרגן סימבול AGN – המניה נסחרת גם היא בתוך תעלה יורדת בגרף חודשי אך המומנטום הטכני שלה הוא שלילי בתוך מבנה רחב יותר שהוא חיובי . פריצת 244 דולר יכולה לייצר לה מהלך משמעותי למעלה שכן למעט רגולציה מקשיחה איני רואה בעיות גדולות מדי בחברה הזו שמכרה את החטיבה הגנרית שלה לטבע במחיר נהדר והן נהנית משיעורי רווחיות נהדרים בפעילויות שלה .

אלרגן

סיילספורס סימבול CRM

המניה הבאה ברשימה היא CRM – חברת התוכנה הגדולה שעוסקת במערכות של ניהול קשרי לקוחות הגיעה בחודש שעבר לרמת התנגדות אופקית סופר משמעותית שמהווה עבורה את שיא כל הזמנים ב84.5 . ניתן גם לראות בגרף שצירפתי שהמניה נעה על קו מגמה עולה שאוסף את השפלים שלה . החברה הזו ייחודית מאחר והיא מרוויחה שכל החברות שלקוחות שלה מרוויחות עוד כך שבאיזשהו מקום CRM מספרת לנו את סיפור החברות העסקיות הגדולות בעולם והצורה בה הן מתקשרות עם הלקוחות .

 

CRM

רד האט – סימבול RHT

החברה האחרונה ברשימה גם היא חברת טכנולוגיה שנקראת רד האט סימבול RHT – גילוי נאות זו חברה שאני מחזיק בתיק הסווינג שלי לאור הפריצה הטכנית שלה של קו התנגדות אופקית של רמת 84.5 . החברה הזו נהנית מביקושים גדולים לא רק של גופים עסקיים פרטיים וציבוריים אלא גם ממשלות וצבאות . החברה מספקת תוכנות בקו פתוח במערכות לינוקס ונחשבת למאוד סולידית בפרופיל העסקי שלה בעיקר בגלל סגמנט הלקוחות שלה . לעניות דעתי זו חברה מאוד מעניינת להשקעה במידה ותפרוץ את ה85 דולר .

RHT

בהצלחה לכולנו וסופש נעים

מוטי כהן

שמי מוטי כהן – רבים מכירים אותי מחברת בורסה גרף מבית קו מנחה בע"מ לה אני נותן שירותי תוכן מקצועיים מזה 3 שנים . מעבר לעובדה כי הני סוחר מקצועי ומתקיים בעיקר מהמסחר כהכנסה עיקרית אני עוסק במגוון פעילויות שקשורות לשוק ההון ואלו הן בקצרה : ניתוח חברות על בסיס ניתוח טכני וכלכלי לגופים מוסדיים. הכשרת סוחרים ומשקיעים מדרגת מתחילים ועד מתקדמים. הנחיית סדנאות למשקיעים בנושאים פיננסים ועד קבלת החלטות. הכנת אנליזות עבור חברות ייעוץ בארץ ובארה"ב. ייעוץ לחברות מסחר אוטומטי על בסיס הידע שרכשתי במרוצת השנים.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן