מניית השבוע שלנו היא סוני סימבול SNE

חברת האלקטרוניקה המוכרת מיפן נמצאת בשנים האחרונות בתהליך של רה ארגון ומיקוד במחלקות רווחיות ומכירה של מחלקות שלא מספקות את הסחורה – לראיה ניתן לראות את ההיפרדות של סוני מסדרת המחשבים הניידים המוכרים שלה VAIO ומיקוד בתעשיות מתקדמות כמו מציאות מדומה ומחשוב לביש . “ההימורים הללו ” בסופו של דבר משתלמים ורואים זאת בתוצאות המשתפרות של החברה ברבעונים האחרונים . שימו לב לתוצאות החזויות לשנת 2016 ביחס לשנים הקודמות לפי הטבלה שצירפתי .

מניית השבוע

טכנית החברה נסחרת במומנטום חיובי מובהק כאשר בחודש האחרון המניה התממשה קלות לאחר פריצת קו מגמה יורד בגרף חודשי – מדובר כאן בהזדמנות נדירה להחשף לחברה שעובדת חזק לשחזר את הצלחת העבר שלה . הייתי מעוניין להיחשף אליה במידה ותפרוץ את 33 דולר כאשר אופק ההשקעה הוא 3 חודשים לפחות . הסטופ הטכני יהיה שבירה של 31 דולר על בסיס שבועי .
מניית השבוע

 

מאחר והמניה נסחרת גם בוולסטריט וגם ביפן אני מצרף גם את הגרף החודשי של הניקיי בו ניתן לראות בבירור כי המדד נסחר בתוך תיקון טכני עם פוטנציאל עליות גדול כחלק ממגמת העלייה הארוכת טווח מה שאומר שהחברות הגדולות במדד יהנו מביקושים של סוחרים שיירצו לקנות מניות .

מניית השבוע

תוצאות תיק הסווינג שלי http://bit.ly/2bNMuQe

להרשמה לניסיון חינם ללא השארת פרטי אשראי והתחייבות .

http://bit.ly/2c3eTiM

מוטי כהן

שמי מוטי כהן – רבים מכירים אותי מחברת בורסה גרף מבית קו מנחה בע"מ לה אני נותן שירותי תוכן מקצועיים מזה 3 שנים . מעבר לעובדה כי הני סוחר מקצועי ומתקיים בעיקר מהמסחר כהכנסה עיקרית אני עוסק במגוון פעילויות שקשורות לשוק ההון ואלו הן בקצרה : ניתוח חברות על בסיס ניתוח טכני וכלכלי לגופים מוסדיים. הכשרת סוחרים ומשקיעים מדרגת מתחילים ועד מתקדמים. הנחיית סדנאות למשקיעים בנושאים פיננסים ועד קבלת החלטות. הכנת אנליזות עבור חברות ייעוץ בארץ ובארה"ב. ייעוץ לחברות מסחר אוטומטי על בסיס הידע שרכשתי במרוצת השנים.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן