היי חברים

אמש ביקר אותי חבר שסחר איתי בארה”ב .ג’ונתן שמו . הסיבה שאני מתחיל את המאמר עם הבחור הזה היא בגלל הכינוי שהיה לו בפירמה בזמן שסחרנו יחד . ” the ice man ” קראו לו . מצלצל לכם מוכר הכינוי ? ככה קראו לשחקן הכדורסל דורון שפר בזמן ששיחק במכללת קונטיקט .

הסיבה שקראו לו ככה היתה בגלל היכולת הדיי גבוהה שלו להתנתק מהסביבה ולהכנס לטראנס בזמן שהוא סוחר . הוא היה סוחר אך רק בתבנית אחת . והיה מחכה עד שהיא תקרה . אם היא לא מתרחשת הוא מעדיף לשחק שחמט באינטרנט .

בזמן הביקור ישבנו לבירה והתחלנו לדבר על הלחצים שעברו עלינו בזמן שסחרנו . אני מדבר על זה לא אחת שמסחר יומי לא מתאים לכל אחד ולפעמים צריך ללמוד רק כדי להבין מה מתאים לכם ומה לא . זה היה מדהים . ישבנו שני סוחרים שסחרו בכסף גדול בפירמה רצינית ומרבית השיחה נגעה לקשיים וללחצים . קצת שונה ממה שמנסים למכור לכם בבאנרים…על 200 דולר מהירים ואפשרות לפטר את הבוס . מצחיק .

הלחץ בא לידי ביטוי בעיקר בקבלת החלטות בזמן מהר . תחשבו על זה שאתם צריכים לבצע החלטה קרה ומהירה . זה לא דבר קל במיוחד .

אחרי 3 בירות והרבה בייגלה הצעתי לג’ונתן לבוא לסחור איתי לבדוק קצת את החדות שלו .

בשוק עצמו היה זה יום מסחר דיי רגוע אבל העובדה שעונת הדוחות עדיין לא נגמרה יש לא מעט עבודה לסוחרי היום .

אלו שתי המניות שסחרנו בהן . בשתיהן היתה את אותה תבנית ובשתיהן היה נחוץ דבר אחד עיקרי . סבלנות .

מסחר יומי במניות

מסחר יומי במניות

בשתי המניות התקיימה תבנית הרגל הדובית או בשמה המקצועי bear flag ובתבנית מסוג זה צריך להיות מאוד סבלני ולהכות בברזל .

אם זה באמת מעניין אתכם ללמוד ויותר חשוב . להבין באמת אם זה משהו שאתם יכולים כי הרבה רוצים זה בטוח אבל אין שום קשר בין רצון ליכולת  . נסו את הקורס שלי . הקורס מינואר 2016 ורלוונטי כל רגע ורגע . זו אותה שיטה שאני סוחר בה 7 שנים . ואתם יודעים מה אומרים על סוס מנצח..

נקנח בשיר כהרגלנו לאחרונה והפעם לרגל הגעתו של ג’ונתן אני מצרף שיר של הבוס

https://www.youtube.com/watch?v=IxuThNgl3YA

 

מוטי כהן

שמי מוטי כהן – רבים מכירים אותי מחברת בורסה גרף מבית קו מנחה בע"מ לה אני נותן שירותי תוכן מקצועיים מזה 3 שנים . מעבר לעובדה כי הני סוחר מקצועי ומתקיים בעיקר מהמסחר כהכנסה עיקרית אני עוסק במגוון פעילויות שקשורות לשוק ההון ואלו הן בקצרה : ניתוח חברות על בסיס ניתוח טכני וכלכלי לגופים מוסדיים. הכשרת סוחרים ומשקיעים מדרגת מתחילים ועד מתקדמים. הנחיית סדנאות למשקיעים בנושאים פיננסים ועד קבלת החלטות. הכנת אנליזות עבור חברות ייעוץ בארץ ובארה"ב. ייעוץ לחברות מסחר אוטומטי על בסיס הידע שרכשתי במרוצת השנים.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן