אודותיי

נעים להכיר
אני מוטי כהן

 לשוק ההון הגעתי לאחר חיפוש אחר הכנסה נוספת בזמן שעבדתי ולמדתי . שוק ההון תמיד היווה עבורי מקום ייצרי בו הקונים והמוכרים מוצאים מקום מפגש ליצירת הזדמנויות . לעיתים ההזדמנויות האלה נגמרות בטוב ולפעמים באכזבה מהדהדת . בשנים הראשונות שלי בשוק יצא לי לעבוד בגופי נוסטרו וגידור שמהווים את חוד החנית של מרבית הסוחרים . מהר מאוד גיליתי שלא הכול וורוד בממלכה וצריך סט שלם של כלים בשביל להצליח באמת ולייצר לעצמך את היתרון הזה שישמר אותך לזמן רב . 

לאחר תקופת שהיה בארה”ב החלטתי שאיזון בין מסחר וחיים הוא משהו שאני לא יכול לוותר עליו ולכן החלטתי לחזור לארץ . עם כלים שרכשתי הצלחתי ליצור סביבי קהילה של משקיעים וסוחרים שרוצים שינוי בחיים . בשש השנים האחרונות אני מנהל את אתר THINKPROFITS בו אני מעביר הדרכות והרצאות לכל מי שרוצה להיכנס לשוק ההון וללמוד ממי שסוחר ביום יום ולא מדבר רק תיאוריה . 

מוטי כהן אנליסט השקעות, מנטור ומלווה סוחרים בשוק ההון

למי שרוצה להכיר מעבר

אני אוהב ספורט במיוחד כדורסל אירופי וכמובן NBA. נהנה לקרוא ספרים על כלכלה התנהגותית והצורה בה אנחנו מקבלים החלטות בחיים. סרטים כמובן. אוהב מאוד ג’אז ולאחרונה התחלתי להתחבר לחיידק הריצה. אני מאוד מאמין באיזון שבין עבודה לפנאי וחושב שככל שנדגול באיזון נצליח יותר.
הביורפיה של ג’ף בזוס. במפגשי המשקיעים אני מדבר הרבה על אמזון ועל הצורה שהיא השתלטה על מרחב הקניות ברשת. מאוד מעניין אותי איך הגיעה לשם ובמיוחד איך הוביל אותה ג’ף בזוס שנחשב לקפיטליסט חסר פשרות ועכבות. מומלץ מאוד .
תעבדו מסודר. תבנו רשימת מעקב ותייצרו לעצמכם לוח זמנים קבוע עם מטרות פשוטות. ככל שתפשטו את התהליך המורכב ככה תצליחו להבין יותר ולפעול יותר בקלות. מסחר והשקעות הם דברים מסובכים דיו. אל תוסיפו שמן למדורה באמצעות מורכבות שלא לצורך.

קודם כל תהיו ישרים , אני מלא באמונה כי הבסיס לעשיית עסקים מוצלחים הוא למצוא את הWIN WIN לשני הצדדים . נסו להיות רגישים לסביבה ולקבלת האחר . כל אחד מאיתנו הוא עולם ומלואו ואם נכבד אחד את השני ייטב לכולנו . 

הערכים שלי

שקיפות

כל מה שאני מלמד אני עושה בעצמי במערכת המסחר . אני מאמין שיצירת אמון במרצה בשוק ההון מחייבת שקיפות מלאה .

יושרה

אני לא מתכוון לחסוך ממך את האמת . אם אתה לא מתאים למסחר אתה תשמע את זה ממני .

פרקטיקה

אני לא עובד עם מצגות ותיאוריה אין סופית . מהר מאוד אנחנו צוללים לגרפים ולמערכת המסחר בכל הכשרה שהיא .

ללמוד במחיר נוח

לא חייבים להוציא אלפי שקלים בשביל ללמוד בשוק ההון . במסגרת הקורסים שלי תוכל להתמחות במחירים נוחים לכל כיס .

תכנון פיננסי

מעבר למסחר אני עוסק גם בהשקעות ארוכות ויחד בפגישה נוכל לתאם ציפיות לקראת הגשמת היעדים והמטרות הפיננסיות שלך .

ליווי עד ההצלחה

בשביל להצליח באמת צריך מחוייבות . אני מתחייב מהצד שלי לתת את מה שאפשר שאת או אתה תוכלו להתקדם ולהגשים את המטרות שלכם .

צור איתי קשר על מנת לצאת לדרך חדשה בשוק ההון !

דילוג לתוכן