היי חברים

כחלק מהשיפור בהצגת התכנים באתר החלטתי להכניס עמוד חדש באתר שיאגד את כל המאמרים שאני כותב מחוץ לאתר הזה ובינתיים הם בעיקר לאתר ביזפורטל . העמוד עצמו ממוקם בחלק העליון ומאפשר לכם להסתכל על מאמרים שנכתבו בשנתיים האחרונות כאשר המאמרים החדשים מעודכנים לפי הסדר . הטיפ הנחמד שהייתי רוצה שתעברו על המניות שנמצאות במאמרים ונסו לראות האם קלעתי לכיוון או שמא פספסתי . אני כבר יכול להגיד לכם שהיו לי כמה פספוסים  לעומת כמה הצלחות משמעותיות בהערכות המצב שאליה שאפתי בכתבות .

מאמרים שלי בביזפורטל

עבודה של אנליסט ובמקרה שלי של אנליסט סוחר ומשקיע היא להיות על הדופק כל הזמן . לעדכן הן את השיטות בהן אני עובד ומלמד והן את הטקטיקות שאני בוחר לעבוד איתן בתנאי השוק המשתנים . העובדה שאני גם סוחר ומשקיע ולא רק כותב ומנתח מאפשרת לי “להרגיש ” את ההשקעה ואת הניהול סיכונים שלה . היכולת הזו מזמנת לי מעקב תמידי אחר הביצועים שלי הן דרך המנויים לשירות האיתותים של אלומות להם אני נותן שירות והן לכל מי שלמד ולומד אצלי שכן אין לי סודות וכל מה שאני יודע אני מעביר הלאה .

אנליסט בשוק ההון

אחד הדברים שאני הכי גאה בהם בעבודה שלי ובכלל בצורה בה אני ניגש לתחום היא הכנות והרגליים שעל הקרקע . איני נסחף לטרנדים חולפים או שזירת חלומות בראשם של המשקיעים . מסחר זו עבודה קשה . להכות את הבנצ’מרק זו עבודה קשה .

ללמד זו עבודה קשה . אך בכל זאת זוהי עבודה עם עמל בצידה ואם עושים זאת נכון ולא מקצרים בדרך אפשר בהחלט להגשים את היעדים .

בהזדמנות זו אם יש לכם נושא מעניין לכתבה או אפילו השגה על מה שכתבתי אל תהססו וצרו עמי קשר דרך האתר . מי שהספיק כבר להכיר אותי יודע שאני תמיד מוכן להשתפר ולהקשיב לכל .

אז קריאה מהנה ונתראה במאמר הבא

 

מוטי כהן

שמי מוטי כהן – רבים מכירים אותי מחברת בורסה גרף מבית קו מנחה בע"מ לה אני נותן שירותי תוכן מקצועיים מזה 3 שנים . מעבר לעובדה כי הני סוחר מקצועי ומתקיים בעיקר מהמסחר כהכנסה עיקרית אני עוסק במגוון פעילויות שקשורות לשוק ההון ואלו הן בקצרה : ניתוח חברות על בסיס ניתוח טכני וכלכלי לגופים מוסדיים. הכשרת סוחרים ומשקיעים מדרגת מתחילים ועד מתקדמים. הנחיית סדנאות למשקיעים בנושאים פיננסים ועד קבלת החלטות. הכנת אנליזות עבור חברות ייעוץ בארץ ובארה"ב. ייעוץ לחברות מסחר אוטומטי על בסיס הידע שרכשתי במרוצת השנים.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן