עקב ביקוש מצד סוחרים/משקיעים שעומדים במקום או חלילה מכך מפסידים בצורה עקבית החלטתי ביחד עם ביזפורטל לבנות תכנית הכשרה שכולה  תהיה על בסיס פרקטיקה , לא עוד מצגות ארוכות , נטו ניסיון והכוונה כיצד ניתן לייצר הכנסה נוספת משוק ההון על בסיס מסחר קצר טווח , בהכשרה אעבור על כל הדברים החשובים והעיקריים בלי קיצורי דרך על מנת להגיע למטרה . התכנית כוללת בתוכה מפגש אישי אחד על אחד איתי בסיום ההכשרה בו אנחנו לוקחים את כל הידע הנרכש ובונים איתו תוכנית עבודה של ממש על מנת לצאת לדרך ולעשות את הfine tuning להגיע למטרה .
ההכשרות ייערכו במשרדי ביזפורטל בתל אביב בקבוצות של עד 10 תלמידים , קורס ממוקד מאוד – לא עוד קורס מתחילים ומתקדמים – כל הידע במקום אחד .

לפרטים נוספים וסיליבוס מלא של ההכשרה מוזמנים להירשם בלינק :

מוטי כהן

שמי מוטי כהן – רבים מכירים אותי מחברת בורסה גרף מבית קו מנחה בע"מ לה אני נותן שירותי תוכן מקצועיים מזה 3 שנים . מעבר לעובדה כי הני סוחר מקצועי ומתקיים בעיקר מהמסחר כהכנסה עיקרית אני עוסק במגוון פעילויות שקשורות לשוק ההון ואלו הן בקצרה : ניתוח חברות על בסיס ניתוח טכני וכלכלי לגופים מוסדיים. הכשרת סוחרים ומשקיעים מדרגת מתחילים ועד מתקדמים. הנחיית סדנאות למשקיעים בנושאים פיננסים ועד קבלת החלטות. הכנת אנליזות עבור חברות ייעוץ בארץ ובארה"ב. ייעוץ לחברות מסחר אוטומטי על בסיס הידע שרכשתי במרוצת השנים.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן