היי חברים

הפעם במאמר ארצה לספר לכם על שתי מניות שסחרתי בהן באמצעות אסטרטגיה שאני מלמד בקורס מסחר באופציות  שלי . שתי המניות הללו ביצעו מהלך דומה לחלוטין ונמצאות אצלי ברשימת המעקב באופן קבוע , בסיום המאמר ארצה להזמין אתכם במבצע מיוחד לרגל פורים לרכישת הקורס המוקלט במחיר סופר מיוחד .

הרעיון המרכזי שאני מלמד בקורס מסחר באופציות הוא שניתן לבצע מהלכי מסחר מאוד פשוטים ולא צריך להכנס לנבכי האסטרטגיות והפורמולות המתמטיות בכדי לפעול בצורה חכמה . העיקרון מאוד פשוט רק צריך לעבוד בדיוק לפי החוקים שאני מעביר .

בניגוד למניות בהן במידה ואיתרנו כיוון אנחנו רק צריכים לבחור את כמות המניות שלנו ולהגדיר את הסטופ שישמש אותנו להגדרת הסיכון ורק לחכות שאכן אחד מהשניים יקרה : המניה תרד לכיוון היעד שלנו ונרוויח . המניה תעלה לכיוון הסטופ שלנו ונפסיד . אין משמעות לזמן .

באופציות הסיפור עובד שונה מאחר ובנוסף למגמה שבחרנו ואנחנו צריכים שתלך עם הכיוון שלנו . אנחנו צריכים גם לבחור את הזמן שזה יקרה . אבל רגע רגע . למישהו יש יכולת לדעת מה יהיה בעתיד ? מישהו פה נביא ?

לא צריך להשתגע ולנסות לנחש . יש כלים מאוד פשוטים שרק צריך להכיר אותם במסחר באופציות בכדי לעבוד איתם נכון ולהגדיל בצורה משמעותית את תוחלת הרווח שלנו .

מצורף מאמר שכתבתי בביזפורטל במסגרת הטור השבועי שלי בו אני מתייחס למהלכים הבסיסיים באופציות

אני מצרף שני גרפים . האחד של מניית VRX . והשני של מניית GPRO . בשתי המניות הכיוון מאוד שלילי . הרעיון הוא לקחת פוט בשתי המניות בהינתן סימן השבירה .

VRX לפני השבירה

קורס מסחר באופציות

VRX אחרי השבירה

קורס מסחר באופציות

GPRO לפני השבירה

קורס מסחר באופציות

GPRO אחרי השבירה

קורס מסחר באופציות

איזה סטרייק נלקח ? לאיזו פקיעה ? כמה רווח היה בעסקאות הללו ? מה היה הסיכון המקסימלי בעסקאות הללו ?

אם זה באמת מעניין אתכם . ואתם רוצים להכיר כלי מסחר מתקדם שאף אחד לא ילמד אתכם בצורה פשוטה שכזו . צרו איתי קשר בכדי להצטרף לקורס מסחר באופציות שלי . אין אותיות קטנות . העלות עומדת על 1500 ש”ח בלבד מחיר מבצע שלא יחזור ( 50% הנחה מהמחיר המקורי ) .

הקורס מוקלט 5 מפגשים של שעתיים כל מפגש . הרוכשים יקבלו מייל עם לינקים לכל השיעורים לצפייה בכל עת .

זה מה שרשם לי תלמיד שעשה את הקורס הזה:

 

“קניתי את קורס האופציות שלך. גמרתי לשמוע אותו. אני חייב לומר לך שזה ממש מרתק, שופך אור על נושא מרתק, והעיקר – המקצועיות והנסיון, אין כמו ללמוד מנסיון של אחרים, אין כמו ללמוד מאחד שאומר לך מה לעשות ובעיקר – מה לא לעשות.” יעקב

 

בנוסף אני מצרף הטבה סופר ייחודית של מפגש אישי אחד על אחד איתי למשך שעה וחצי בשווי 600 ש”ח בו אני עונה לשאלות שעולות וממקד אתכם בתוכנית עבודה סדורה לצורך מסחר באופציות .

מצרף סרטון מבוא לקורס הנ”ל

 

בהצלחה לכולם

 

מוטי כהן

שמי מוטי כהן – רבים מכירים אותי מחברת בורסה גרף מבית קו מנחה בע"מ לה אני נותן שירותי תוכן מקצועיים מזה 3 שנים . מעבר לעובדה כי הני סוחר מקצועי ומתקיים בעיקר מהמסחר כהכנסה עיקרית אני עוסק במגוון פעילויות שקשורות לשוק ההון ואלו הן בקצרה : ניתוח חברות על בסיס ניתוח טכני וכלכלי לגופים מוסדיים. הכשרת סוחרים ומשקיעים מדרגת מתחילים ועד מתקדמים. הנחיית סדנאות למשקיעים בנושאים פיננסים ועד קבלת החלטות. הכנת אנליזות עבור חברות ייעוץ בארץ ובארה"ב. ייעוץ לחברות מסחר אוטומטי על בסיס הידע שרכשתי במרוצת השנים.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן