היי חברים

את המאמר שמסיים את השבוע אקדיש לפעילות מסחר שאני מקדיש לה 3 ימים בשבוע בממוצע והיא המסחר היומי . בקורס המסחר היומי שאני מעביר בצורת הקלטות אני מלמד אסטרטגיה דיי פשוטה שמבוססת על מסחר בגאפים במצבים מאוד ספציפיים . אני מצרף 3 גרפים ל3 מניות שסחרתי עליהן אמש שעומדים לפי הגישה הזו .

איפה נכנסתי . ויותר חשוב איפה יצאתי וכמה סיכנתי אני מעביר בקורס עצמו שמונה 7 שיעורים של שעתיים כל אחד .

הקורס מבוסס על 4 שלבים :

  • בניית שיטת מסחר
  • בניית תוכנית עבודה
  • ניהול סיכונים וקבלת החלטות
  • גמישות מחשבתית

 

אם מעניין אתכם ללמוד באמת . ובלי שטויות על מנטליות וחומרים מארץ האגדות . אלא חומר ממוקד ומדויק שאני אישית סוחר בו מעל 7 שנים ללא שינוי אני מזמין אתכם ליצור עמי קשר בפרטי ולרכוש את הקורס בעלות של 1500 ש”ח בלבד .

העלות הזו כוללת מפגש אישי אחד על אחד איתי המונה שעה ( בשווי 400 ש”ח )  שיעזור לכם לגבש את כל התשובות לשאלות שחשבתם עליהן במהלך הקלטות הקורס וכן כולל אופטימיזציה לשיטה עצמה במצבי שוק משתנים . האופטימיזציה הזו מאפשרת לנו הסוחרים לעשות התאמות עם הפרמטרים בהתאם למצבי השוק וכך מספקת לנו את האפשרות למקסם רווחים במסחר היומי .

לצפייה בסיליבוס של קורס מסחר יומי 

מצורף שיעור קצר שמסביר על קורס מסחר יומי 

לרכישת הקורס ניתן לפנות אליי במסגרת עמוד צור קשר באתר או במייל motti@thinkprofits.co.il

קורס מסחר יומי קורס מסחר יומי קורס מסחר יומי

ולסיום כהרגלנו החדש נקנח בשיר יפהפה של אהוד בנאי שלגמרי נמצא בטופ 5 של השירים שאני אוהב במוזיקה הישראלית .

סוף שבוע נעים

 

מוטי כהן

שמי מוטי כהן – רבים מכירים אותי מחברת בורסה גרף מבית קו מנחה בע"מ לה אני נותן שירותי תוכן מקצועיים מזה 3 שנים . מעבר לעובדה כי הני סוחר מקצועי ומתקיים בעיקר מהמסחר כהכנסה עיקרית אני עוסק במגוון פעילויות שקשורות לשוק ההון ואלו הן בקצרה : ניתוח חברות על בסיס ניתוח טכני וכלכלי לגופים מוסדיים. הכשרת סוחרים ומשקיעים מדרגת מתחילים ועד מתקדמים. הנחיית סדנאות למשקיעים בנושאים פיננסים ועד קבלת החלטות. הכנת אנליזות עבור חברות ייעוץ בארץ ובארה"ב. ייעוץ לחברות מסחר אוטומטי על בסיס הידע שרכשתי במרוצת השנים.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן